Yeni Nesil Yapı Anlayışı

VESEN, lüks konut ve lüks turizm projelerinin iş geliştirme, projelendirme ve inşaat çalışmaları alanlarında, “SEN MERKEZLİ YAPILAR” mottosuyla gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden biri olma hedefiyle kurulmuştur.

Yenilikçi hizmet anlayışı ile birbirini tamamlayan farklı sektörlerdeki tecrübesi, 40 beyaz yaka, 500 mavi yaka çalışanı, nitelikli insan kaynağı, köklü ticari geçmişi ile VESEN sektörde güçlü bir oyuncu olmayı hedeflemektedir. Sağlam temeller üzerine kurduğumuz ayrıcalıklı projeler ve değerli iş birlikleriyle güçlü bir gelecek inşa etmek daima önceliğimiz olmuştur.

VESEN ile her şeyin hızla değiştiği dünyada çevre, insanlar, kentlerimiz için topluma fayda sağlayan sürdürülebilir bir gelecek hayaliyle, her zaman merkezinde insan ve konfor olan bir yaşam kültürünü sunmayı hedefliyoruz.

Hizmet verdiğimiz, birbirini tamamlayan sektörlerdeki yetkinliğimizi, nitelikli insan kaynağımız, köklü kurumsal geçmişimiz ve sağlam finansman yapımıza borçluyuz. ‘Doğa ve sen, deniz ve sen, huzur ve sen, yaşam ve sen’ sloganımız ve zaman içerisinde kazandığımız mimarlık, mühendislik ve inşai tecrübemiz ile VESEN markasını inşa ettik. İdeallerimizin peşinden giderek oluşturduğumuz bu markamız ile sürdürülebilirlik ilkesinden taviz vermeden, merkezinde insan ve konfor olan bir gelecek inşa etmek üzere yola çıkıyoruz.

Misyon

Geliştirdiği projelerde, insan odaklı, doğaya saygılı, teknolojik gelişmeleri takip eden kaliteli ve nitelikli projeler üretmek, gelecek nesillere Vesen kalitesinden ödün vermeden yenilikçi ve değerli eserler bırakmak.

Vizyon

Vesen çalışanlarına, değerli iş ortaklarına ve müşterilerine duyduğu saygıyla hep ilklere imza atmayı ve kendini sürekli geliştirmeyi amaçlar. Ülkesine yaptığı yatırımlar, yarattığı katma değerin yanı sıra kendine duyduğu güven ile Dubai, New York ve Londra gibi global projelere imza atarak globalleşmeyi hedefler.

Kalite Politikası

Vesen olarak biz geliştirdiğimiz tüm projelerimizde yüksek standartta kaliteyi amaçlıyor, tasarım aşamasından ürün teslimine kadar olan süreçte ileri teknolojinin yeniliklerinden faydalanıyor, sürekli gelişme prensibi çerçevesinde müşteri ihtiyaçlarını doğru anlayıp zamanında teslim disiplinini kalite politikası olarak benimsiyoruz.

Çevre Politikası

İlgili mevzuat ve düzenlemelere uygun şekilde, konusunda uzman çalışanlarımız ile gelecek nesillere daha güzel bir çevre bırakabilmek amacıyla projelerimizde gerek malzeme seçiminde gerekse üretim aşamasındaki tüm faaliyetlerimizde, çevre ve insan sağlığının korunması konusuna her zaman ilk önceliğimiz olarak yer veriyoruz.

İSG Politikası

İş sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm önlemleri almak, yürürlükteki yasal mevzuat ve idari düzenlemelere harfiyen uymak, çalışanlarımızın kendi sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak bizim için göz ardı edilemez bir husustur.