Başkanın

Mesajı

Vesen’in Değerli İş Ortakları, Kıymetli Çalışma Arkadaşlarımız ve Değerli Müşterilerimiz;

Sektöre girerken bir idealin peşinde, güçlü bir iddia ile yola çıktık. İddiamız, inşa ettiğimiz yaşam alanlarında geleneksel mimariyi ileri teknoloji ile harmanlayarak, çevreye ve doğaya saygılı, müşterilerimize kendilerini özel hissedecekleri mekanlar sunmaktı. Yolun henüz başında olmamıza rağmen, bu iddiamızı kanıtlayacak işlere imza attık ve sektörün saygın markaları arasında yer almayı başardık. İdeallerimiz doğrultusunda emin adımlarla yürümeye devam etmekteyiz.

Avrupa ve Dünya’nın trendlerini takip ederek, ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlayacak büyüklükte işlere imza atmak, istihdam sağlamak bizlere gurur veriyor.

 

Vesen’de “önce insan” prensibini benimsemiş kurum kültürümüz, etik değerlerimiz ve ilkelerimizle müşterilerimize “eşitlikçi, dürüst, şeffaf ve sen merkezli’ bir hizmet sunmaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışımızla gelen başarı ve gururu, çözüm ortaklarımız, 40 beyaz yaka, 500 mavi yaka çalışanımız ve paydaşlarımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor, yarattığımız bu dinamizm ve sinerji ile önümüzdeki projelerimizi sizlere sunacak olmanın heyecanını taşıyoruz.

Değerli yol arkadaşlarımıza, kurum kültürümüze uygun bir şekilde  bizimle aynı yolda yürüdükleri için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Yönetim Kurulu Başkanı
M.Muhittin Palazoğlu