YEPYENİ BİR HAYAT İÇİN SİZİ HEMEN ARAYALIM!

İSTANBUL'UN
ÖZEL KUMSALLI
YALI DAİRELERİ

KUSURSUZLUĞUN YALISI

Ve Sen

Villa hayatı şimdi hem yeni nesil, hem denize sıfır

MUTLULUĞUN YALISI

Ve Sen

48.000 metrekarelik alanda tamamı deniz manzaralı, en küçüğü 214m2 olan 158 yalı dairesi

EŞSİZLİĞİN YALISI

Ve Sen

Yüksek tavanlı, ferah ve konforlu iç mekanlar, denizle birleşmiş yemyeşil avlular

AYRICALIĞIN YALISI

Ve Sen

Vesen Yalıları, İstanbul Anadolu Yakası'nın denize sıfır ilk ve tek projesi

YEPYENİ BİR HAYAT İÇİN SİZİ HEMEN ARAYALIM!

İstanbul'un Yeni Yalıları

Tuzla’nın cennet köşesi Mercan Koyu’nda denize sıfır olan bu değerli proje, İstanbul’un en korunaklı, temiz ve sağlıklı köşesine saklanırken, iki adımda sizi zengin bir dünya ile buluşturuyor Kentin gürültüsünü, stresini tamamen unutun, sadece dalgaların, rüzgarın, kuşların sesini hissedin

Mavi, Yeşil ve Sen

Mavinin ve yeşilin her tonunun, yakamozların, martıların, güneşin, yıldızların eşsiz güzelliği ile sarmalanmış denize sıfır bir statü noktası... Günün her saati güneş ışığını kademeli olarak alacak özel teraslarda nefes kesen bir manzara. %80’i peyzaj alanlarına ayrılmış Vesen Yalıları’nda göletler,süs havuzları,çim alanlar,her biri farklı konspette hazırlanmış orman bahçe,sessiz bahçe,gül ve çiçek bahçesi,zen bahçesi,saklı bahçe, kiraz ve lavanta bahçesi, koza pergolalar, su kenarı dinlenme alanları,iskele ve köprüler,amfi tipi spor ve plaj seyir alanları ile sahil şeridinde yer alan plaj , Vesen Yalıları’nda açık hava yaşamını bir festivale dönüştürecek.

Tatil Keyfi Artık Evinizde

Vesen Yalıları’nın pırıl pırıl kum sahili ile denize günün her saati ulaşarak tatil ruhunu sonuna kadar hissedeceksiniz. Vesen Yalıları, 1.400 m2’lik harika bir atmosferde size ve sevdiklerinize doyasıya eğlenebileceğiniz, komşularınızla keyifli turnuvalar düzenleyebileceğiniz pek çok açık hava spor alanı sunuyor.

Squash duvarı, tenis kortu, basketbol ya da futbol sahası... Eşsiz deniz manzarasıyla da her birinin tadı çok başka. Yazın denize nazır, yemyeşil çimlerde güneşlenip, ışıl ışıl sularında serinleyebileceğiniz hem de kışın eşsiz atmosferinde keyfini çıkarabileceğiniz açılıp kapanabilen yüzme havuzu.

Eşsiz ufuk manzarasına karşı nefis kahveler içip, sevdiklerinizle farklı tatlar deneyebileceğiniz kafe alanı, Sauna ve buhar odaları, son teknoloji kardiyo aletleri ve deniz manzaralı bir fitness salonu. Burada, çocuklarınızın yelken ve sörf dersleri alabileceği, denize nazır bir hayata adım atacaksınız.

Özel Tasarım
Yalı Daireleri

Tavandan yere kadar cam duvarlar ve ahşap kayar gölgeleme elemanları ile sadece daire içinde değil,tüm alanlarda ferah ve geniş bir yaşam imkanı. 53m2’lik geniş salonlar ve nefes kesici manzaralı mutfaklar ile iç açıcı bir mekan kullanımı.

Yeni Nesil
Villa Anlayışı

Konutları özelleştirmek ve kullanıcılara müstakil evlerine ulaşıyormuş hissi yaşatabilmek için binaların her katında sadece iki daire olması sayesinde, ev sahipleri kendi dairelerine giderken başka bir dairenin önünden geçmeden evlerine ulaşabilecek.

Blokları birbirinden ayıran peyzaj ögeleri, samimi mahalle kültürüne olan katkısının yanı sıra bir arada yaşamak isteyen geniş aileler için de huzurlu ve özelleştirilmiş bir ortam sağlayacak.

Vesen Yapı

VESEN YAPI A.Ş. ‘Sen Merkezli Yapılar’ mottosu ile lüks konut ve turizm projeleri geliştirerek gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden biri olma hedefiyle kurulmuştur. Yenilikçi hizmet anlayışı ile birbirini tamamlayan farklı sektörlerdeki tecrübesi, 40 beyaz yaka, 500 mavi yaka çalışanı, nitelikli insan kaynağı, köklü geçmişi ile VESEN YAPI A.Ş. sektörde güçlü bir oyuncu olmayı hedeflemektedir. Sağlam temeller üzerine kurduğu ayrıcalıklı projeleri ve değerli iş birlikleri ile VESEN YAPI A.Ş'nin önceliği daima güçlü bir gelecek inşaa etmek olacaktır.

Doğa ve sen, deniz ve sen, huzur ve sen, yaşam ve sen ideallerinin peşinden giderek oluşturduğumuz markamız ile sürdürülebilirlik ilkesinden taviz vermeden merkezinde insan ve konfor olan bir gelecek inşa etmek üzere yola çıkıyoruz.